top of page
Yuston co-living

Bendragyvenimo ir bendradarbystės projektas, kuriame pagaminome korpusinius baldus daugiau nei 55 butams bei 137 darbo vietoms. Įgyvendindami šį projektą, visus stalus, skirtus bendradarbystės zonai, gaminome pagal individualų kliento užsakymą. Radus norimo stiliaus kėdes mūsų atstovaujamų partnerių kataloge, jos buvo užsakytos, pristatytos ir sumontuotos kliento bendragyvenimo ir bendradarbystės projekto patalpose.

Turėdami nedideles erdves, siekėme maksimalaus jų panaudojimo, tad visų korpusinių baldų gamyba buvo pradėta tik patalpų erdvėms jau esant suformuotoms ir įrengtus laiptus jose. Maksimaliai išnaudojant kiekvieną kvadartinį patalpų centimetrą, atsižvelgiant į po laiptais esančios erdvės dydį, šioje vietoje kiekviename bute buvo įrengiamos trikampio formos skirtingų išmatavimų spintos.

Nestandartinių erdvių įrengimas dažnai yra didelis iššūkis ir užsakovui, kadangi dažnu atveju nestandartiniai sprendimai reikalauja ne tik daugiau laiko, tačiau ir didesnių finansinių investicijų. Tad, siekiant išlaikyti projektą kliento numatyto biudžeto rėžiuose, papildomai konsultuojame ir baldų projektavimo klausimu, siekiant efektyviai panaudoti žaliavas ir, konkrečiai šio projekto atveju, sumažinti atraižų likučius nuo suprojektuoto 30-40 % iki vos 3-5 % dydžio, siekiant efektyvaus kliento biudžeto panaudojimo ir sutaupymo.

bottom of page