top of page

Kas mes ir kodėl klientai renkasi mus?

UAB "Suppleo" didžiuojasi galėdama save pristatyti kaip specializuotą ir patikimą baldų gamybos įmonę, kurios pagrindinis tikslas yra gaminti aukštos kokybės plataus asortimento baldus klientams, kuriems svarbu ergonomija, dizaino sprendimai, lankstumas, greitis ir kokybė.

Siūlome plataus spektro korpusinių baldų gamybos paslaugas, taip pat tiekiame įvairais tipo minkštuosius baldus, akustinius sprendinius, darbo kėdes ir kt. Mūsų išskirtinumas ir stiprybė yra sudėtingų sprendinių įgyvendinimas - nestandartinių baldų gamyba, prisitaikant ne tik prie užsakovui reikiamo baldo  dydžo, o tap pat ir pageidaujamo medžagiškumo.

Pirmuosius žingsnius baldų rinkoje žengėme 2015 m. ir iki pat 2020 m., kaip ir didžioji dalis šiuo metu Lietuvoje veikiančių baldų rinkos žaidėjų, savo fokusą buvome nukreipę į partnerystę su didžiaisiais baldų gamintojais, siūlančiais standartizuotą serijinę produkciją. Tačiau mūsų partnerystės pagrindas buvo ne įprastinis partnerio siūlomos produkcijos tiekimas klientams, o būtent pagalba partneriui, atliekant jam reikalingos nestandartinės produkcijos gamybą. Per šį laikotrapį, bendraudami su savo partneriais ir girdėdami bei suprasdami apie baldų užsakovų ir galutinių vartotojų poreikį specifiniems baldams, išsigryninome savo veiklos kryptį ir susikoncentravome į nestandartinių korpusinų baldų gamybą ir tiekimą tiesiogiai užsakovui, eliminuodami partnerio grandį.

Dar stipriau išplėtę savo kompetencijų ribas bei įgalinę vis modernesnes technologijas bei gamybinę įrangą, subrandinome ne tik verslą, tačiau ir komandą, galinčią ne tik pagaminti ir išpildyti kiekvieno į mus besikrepiančio kliento pačius unkaliausius norus ir pageidavmus, tačiau ir įgyvendinti itin didelės apimties projektus, tiekdami visą spektrą jiems reikiamų baldų: nuo korpusinių, iki minkštų baldų ir kitų užsakovui reiklalingų interjero sprendimų.

Savo veikloje nuolat pabrėžiame komunikacijos su klientu svarbą. Gera kliento patirtis yra viena pamatinių mūsų įmonės vertybių. Ir ji susideda ir daug skirtingų komponentų, tačiau bene svarbiausias iš jų yra sklandus komunikacijos procesas. Ir čia mes galime pasigirti, kadangi ne tik mūsų produkcija, tačiau ir komunikacija yra ypač vertinama mūsų klientų. Viską atlikdami patys ir neturėdami trečiųjų šalių - tarpininkų, dizainerių, skirtingų baldų sudedamųjų dalių gamintojų ir kt. - iki minimumo sumažiname diskomunikacijos atsiradimo galimybę ir tai galimai sąlygojančias klaidas.

Mūsų išskirtinumas dėl plataus spektro paslaugų apimtiems, leidžia mums savo klientams pasiūlyti ne tik įprastines baldų tiekimo paslaugas, tačiau ir pačią gamybą, kokia ji bebūtų: prisitaikysime prie kiekvienos net ir pačios nestandartiškiausios stuacijos. Ir, labai svarbu,  baldų gamyba yra atliekama ne pas kitą vietinį ar užsienio gamintoją, o mūsų pačių gamykloje, įsikūrusioje netoli Vilniaus, Lentvaryje.

Patys būdami baldų gamintojais, o ne tarpininkais tarp gamintojo ir kliento, turime didelę kontrolę ir tuo pačiu galime Jums užtikrinti aukštą produktų kokybę, kadangi mes patys esame atsakingi už visus, o ne vieną konkretų gamybos proceso etapą.

Taip pat, galime Jums pasiūlyti didelį lankstumą ir pritaikyti savo gamybos procesus pagal Jūsų pageidavimus ir reikalavimus. Vadinasi, kūrybiškų interjero sprendimų nereikės aukoti vardan paprastesnės ir patogesnės gamybos - mes prisitaikysime ir pagaminsime būtent tai, ką Jūs ar Jūsų architektas suprojektavo. Įtrauksime visus nestandartinius sprendimus, kad ir kokie jie bebūtų - net ir atrodytų pačios nesuderinamiausios medžiagos mūsų patyrusios komandos rankose gali virsti idealia ir darnia visuma. Viskas, ko Jūs pageidausite gali būti įgyvendinta. Ir nesvarbu, kokio dydžio yra Jūsų projektas: pokyčiai yra galimi tiek itin didelės apimties, tiek vieno baldo gamyboje - esame lankstūs baldų gamintojai, tad kiekvieną projektą galime įgyvendinti, prisitaikydami prie Jūsų norų ir pageidavimų. Net jeigu eigoje jie ir keičiasi - prisiderinsime ir prie to!

Mums svarbu, kad Jūs suprastumėte ir mūsų kuriamos produkcijos specifiką, kurią didžiaja dalimi lemia mūsų gamybos procesų efektyvumas. Mūsų sukaupta patirtis, specializacija gamyboje, taip pat gamybos procesų optimizavimas ir nuolatinis tobulinamas leidžia gaminti produkciją ir pasiūlyti Jums itin didelį lankstumą, prisitaikant prie individulių poreikių bei greitį - tai, kas išskiria mus iš kitų vietinių ar užsienio gamintojų baldų tiekėjų.

Laikas atsinaujinti? Esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padėti pasirinkti tinkamus baldus. Kurkime jaukumą kartu!

bottom of page