top of page
Chapters co-living

Šiame projekte įrengėme daugiau nei 70 kambarių gyvenimui, pagaminę skirtingo tipo ir išmatavimų baldus individualiai kiekvienam, kambariui. Taip pat pagaminome visuose pastato aukštuose esančius bendrųjų patalpų baldus bei tam tikrus išskirtinius akcentus: nuotraukų galerijoje matomą žalsvą lentyną su vazonais augalams, seifo durų imitaciją bei visų dėmesį visuomet patraukiančią didžiąją lentyną. Taip pat, buvome atsakingi ir pagaminome baldus bendrose virtuvėse.

Tai buvo itin didelio atidumo ir tikslumo reikalaujantis projektas, kadangi baldų projektavimas vyko lygiagrečiai pastato statybos darbams, kol dar nebuvo žinomi galutiniai tiek bendrųjų, tiek privačių erdvių matmenys.

Staybų eigoje buvo pagaminta dalis reikiamų baldų, likusios dalies gamybą atliekant tik statybos darbams pasibaigus, kai galutiniai erdvių matmenys tapo nebekintantys ir aiškūs.

Nors laiko tarpas tarp pastato statybos darbų pabaigos ir jo atidarymo nebuvo ilgas, mūsų patyrusi komanda bei turima gamybinė įranga leido tiksliai ir laiku susidoroti su šia didelės apimties nestandartinių baldų gamybos užduotimi.

Mūsų darbas neapsiribojo baldų gamyba. Papildomai užsakovui tiekėme santechnikos prietaisus atskirų patalpų ir bendrųjų patalpų virtuvėms, taip pat rūpinomės kitų daiktų (augalų ir kt.) logistika.

Projekte Chapters taip pat buvome atsakingi ir už bendradarbystės erdvės įrengimą, kur dirbome tiek ties individualių uždarų kabinetų įrengimu, tiek ties atvirų (open space tipo) darbo vietų įrengimu. Džiaugiamės sukūrę ir įrengę net 120 darbo vietų projekte Chapters, kur dabar visas bendradarbystės erdves puošia mūsų pagaminti stalai, lentynos, komodos bei kt.

bottom of page